O mě

Jsem kosmetička s téměř dvacetiletou praxí v oboru. Nejprve jsem pracovala pro firmu Margaret Astor, líčila jsem pro ni i předkola soutěže Miss, dále jsem školila kosmetičky ve speciálních masážích pro firmu Darphin. Od roku 1996 jsem pracovala na 1.soukromé klinice GHC, kde se kladl vždy důraz na komplexní péči a individuální přístup ke každému klientovi. Zde jsem získala zkušenosti s poskytováním služeb i té nejnáročnější klientele a rozšířila své služby o provádění permanentního make-upu, mezoterapie, práce s přístrojovou technikou He-Ne laser, vacupress a lymfoven. Od roku 2007 provádím soukromou praxi na Praze 4.

Váš půvab máte ve svých rukou…

Kosmetika nabízí širokou škálu možností. Každá žena je jedinečná a vyžaduje péči, která je přispůsobena jejím idividuálním potřebám. Společně najdeme nejvhodnější program, který nechá vyniknout Vašemu půvabu.

Jen zdravá pleť je krásná…

Pomocí pečlivě vybraných kosmetických přípravků a s vhodně zvoleným způsobem ošetření lze zmírnit problémy pleti, jako například akné nebo zhoršení stavu pokožky po prodělaném onemocnění.

Zůstaňte mladá…

Kosmetika Janssen Cosmeceutical, se kterou pracuji, nabízí přípravky s účinnými látkami, které prokazatelně zpomalují stárnutí pleti. V kombinaci s dalšími metodami jako je mezoterapie nebo chemický peeling lze pokožku omladit.

Zdůrazněte svojí krásu…

Mezi metody kterými lze podtrhnout přirozený půvab patří permanentní make-up nebo prodlužování řas. Velmi populární se v poslední době stalo zdobení těla tetováním nebo piercingem.